Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Technologia

Lider energooszczędnych rozwiązań w stolarce okiennej

Od lat jesteśmy w czołówce producentów okien, wzbogacając naszą ofertę o coraz nowocześniejsze produkty i rozwiązania techniczne. Zaangażowanie ludzi na każdym etapie produkcji, zaawansowane technologie oraz nastawienie na rozwój i badania gwarantują najlepszy produkt dla naszych Klientów.

Innowacje MS

Udoskonalając nasze produkty dążymy do tego, aby gwarantowały one Klientom komfort na długie lata. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy w standardzie okna z szybą termo o współczynniku przenikania ciepła Uos=1,0 W/m  2  K  (wg PN-EN 674:1999). Zdecydowaliśmy również o zastąpieniu ramki aluminiowej, stosowanej w szybach, Ciepłą Ramką MS. Dało to w efekcie poprawę parametrów izolacyjnych szyb i ograniczyło efekt skraplania się pary wodnej na ich brzegach. Kolejnym ważnym krokiem było wdrożenie w standardzie systemu 5-komorowych profili PVC o szerokości 73 mm. Produkowane w tym systemie okna charakteryzują się lepszą izolacyjnością termiczną i wyższą klasą akustyczną.

Rewolucyjna technologia ciepłych OKIEN

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na energooszczędne rozwiązania zintensyfikowaliśmy nasze prace nad zapewnieniem jak najlepszych parametrów cieplnych okien. Rezultatem wielu badań i doświadczeń było opracowanie rewolucyjnej technologii ciepłych OKIEN. Produkowane przez nią nią okna TYTANOWEtermo PVC , wyposażone we Wzmocnienia Termiczne MS  i szybę SUPERtermo 0,5 W/m 2 K , osiągają bezkonkurencyjne parametry termiczne.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×